Ogłoszenie

Proszę NIE wybierać nicka z POLSKIMI znakami- osoba posiadająca w nicku znaki polskie nie może pisać na " czacie" !! KLIKNIJ na Nightwood w menu aby dołączyć do hodowli smoków

#1 2007-07-28 20:04:01

night_girl

dziecie neo ; ) krejzol z LIGI POZYTYWNIE ZAKRECONyCH i ogulem m.o.d.o tego forum xDD

Muj robaluch xD miecio podniecio...:P

hehehe a moim ulubiencem jest mietek podnietek xD i zajmuje sie przemytem alkoholu  wraz z hieronimem xD

i ten robal jest tylko moj bo... jest takim samym szurem jak ja xD czyli  LIGA POZYTYWNIE ZAKRECONyCH XD

... xD (PS mam odpala wiec pisze co mi na sercu lezy xD )


Szanuj m.o.d.a swego...bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#2 2007-07-28 22:17:42

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: Muj robaluch xD miecio podniecio...:P

Wiwaldo a trzeba coś pić, żeby mieć specyficzne poczucie humoru? ja również owe mam i dobrze mi z tym ^^ tzw "krzywe filmy" ;>


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#3 2007-07-28 22:49:45

night_girl

dziecie neo ; ) krejzol z LIGI POZYTYWNIE ZAKRECONyCH i ogulem m.o.d.o tego forum xDD

Re: Muj robaluch xD miecio podniecio...:P

Wiwaldo jestem teoretycznym abstynentem xD a to ze ktos umie sie dobrze bawic bez alkoholu dobrze o nim swiadczy .. ....a skoro ty musisz cos pic to pij xD mi nic do tego...ale jak masz Nestea to podziel sie z dzieciem neo xD


Szanuj m.o.d.a swego...bo możesz mieć gorszego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://tonerstampanti.eu www.worldhotels-in.com wolne domki Władysławowo płyty dla rolnictwa internet krzeszów