Ogłoszenie

Proszę NIE wybierać nicka z POLSKIMI znakami- osoba posiadająca w nicku znaki polskie nie może pisać na " czacie" !! KLIKNIJ na Nightwood w menu aby dołączyć do hodowli smoków

#1 2007-07-29 15:38:53

Aryjka

Przechodzi przez odmóżdżanie nasz kochany dzieciaczek neo, trzymamy kciuki, 10% ukończono

Coś niecoś o Arysi

A więc. Jak mam na imię, to niektórzy zapewne wiedzą. Kto nie wie, trudno  nie mój pech. Lat mam 16, do czego, wyjątkowo się przyznam. Gdzie mieszkam? W pewnym niewielkim miasteczku, o którym chyba niewiele osób wie, mimo, iż ma wspaniałą legendę i kręcili tam "czterech pancernych"
JAka jestem? Zależy. Od humoru, fryzury (ponoć można poznać jaka jestem po fryzurze jaką mam...) i towarzystwa. Nieraz spotkałam sie ze stwierdzeniem, że mam wiele twarzy... Najczęściej nie potrafię utrzymać języka na wody, gadam ile wlezie. Jestem szczera aż do bólu, ale nie myślę nad tym, co mówię.
JAk wyglądam? Nie weim, czy chcecie wiedzieć, ale jeśli tak, napiszcie, podam wam linka do fotki i fbl:)
Co lubię? piłkę nożna, fantasy, książki, Dragon Ball, kolczyki, dobre imprezy... i duużo innych rzeczy
CZego Aryś nie toleruje? Chamstwa, głupoty, wojen, wytapetowanych SwEeT panienek, natrętnych idiotów, końskich zalotów...
NAjczęściej ubieram się na czarno, cz czym wiąże się pewna, wg. niektórych całkiem śmieszna historyjka...
Jeszcze niedawno zobaczenie mnie w spódnicy graniczyło z cudem,a el teraz jakoś się to zmieniało, z tym, że zawsze mam w szlufkach pasek z łańcuchami:D
Słucham rocka, gotyku, czasem muzyki pop, na dyskotekach. No, i piosenek z DB (nie patrzeć jak na debilkę:P)
JAkieś pytania? Z chęcią odpowiem...


http://www.dbp1.yoyo.pl/sygny/13.png
Jak nie zobaczę zmiany w tym 10% to zaszlachtuję!!

Offline

 

#2 2007-07-29 15:46:05

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: Coś niecoś o Arysi

Arya łiii! xP


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#3 2007-07-29 15:52:37

Lady Arwenusia

spity robaczek

Re: Coś niecoś o Arysi

Och ciała prawda;)


Ciapciowata małolata z piekla rodem to ARWENUŚ;)

Offline

 

#4 2007-07-29 21:58:28

Shadow Dragon

Taki kochany człek z krainy zwanej przez starożytnych Nightwoodowiczów domkiem dla lalek Barbie

Re: Coś niecoś o Arysi

wyczerpujące ale prawdziwe

Offline

 

#5 2007-07-29 22:29:27

night_girl

dziecie neo ; ) krejzol z LIGI POZYTYWNIE ZAKRECONyCH i ogulem m.o.d.o tego forum xDD

Re: Coś niecoś o Arysi

heh bardzo tworcze xD zaiste tworcze


Szanuj m.o.d.a swego...bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#6 2007-07-29 23:42:36

Aryjka

Przechodzi przez odmóżdżanie nasz kochany dzieciaczek neo, trzymamy kciuki, 10% ukończono

Re: Coś niecoś o Arysi

Wiwaldo, czytać ci nie kazałam
Napisałam, co chciałam.
A ty co byś chciał?
Szczegóły moich nocnych wycieczek na dyskoteki??


http://www.dbp1.yoyo.pl/sygny/13.png
Jak nie zobaczę zmiany w tym 10% to zaszlachtuję!!

Offline

 

#7 2007-07-30 12:32:54

Blauni

Moderator

Re: Coś niecoś o Arysi

Ja też spódnic nie ubierałam. I nie ubieram. Mam kilka, mama kupiła, ale nie nosze.


http://saphira.pl/obraz/avzimno.jpg

Offline

 

#8 2007-07-30 14:23:34

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: Coś niecoś o Arysi

Ja też nie noszę xP a po co ^^


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#9 2007-07-30 14:27:38

Blauni

Moderator

Re: Coś niecoś o Arysi

A czy twoim zadniem spódnica jest wygodna (nie nosisz, no ale tak na wygląd)? Nawet usiaść normalnie nie można, chodzic też, przez płot nie przejdzisz, na czereśnię nie wejdziesz... Masakra.


http://saphira.pl/obraz/avzimno.jpg

Offline

 

#10 2007-07-30 14:36:38

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: Coś niecoś o Arysi

No właśnie xP
Ja tam lubię połazić po drzewach xP


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#11 2007-07-30 14:37:50

Blauni

Moderator

Re: Coś niecoś o Arysi

Ja też. Mam dwa ulubione: jedno z sofą , drugie u sąsiadki- przyjaciółki z czereśniami.Chociaż juz ich nie ma... zjedzone.


http://saphira.pl/obraz/avzimno.jpg

Offline

 

#12 2007-07-30 15:29:02

Bellatrix

Moderator

Re: Coś niecoś o Arysi

Się opisałaś... xD

Offline

 

#13 2007-07-30 15:40:55

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: Coś niecoś o Arysi

Ja zawsze kiedyś chodziłam po drzewach koło szkoły, bo mają takie specyficzne kształty ^^
Zawsze woźny mnie stamtąd wy**** xP No i jeszcze na gliniankach są fajne drzewa xP
I w takim jednym lesie jest wysokie drzewo, mój pies wszedł na wysokośc około 2 m xP
Ś.p. Max


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#14 2007-07-30 16:29:14

Domi94

(Nie)normalne dziecko z piwem w ręku. Mała artystka xD Nie drażnić !!!

Re: Coś niecoś o Arysi

Ta , nie ma to jak pasek z łańcuchami i czarne ciuchy xD Dragon Ball też lubię. Świetne anime. Kiedyś je oglądałam jak najęta , ale teraz już niestety nie leci , no chyba  że o czymś nie wiem...


Nieważne , że coś już się kończy , ważne że spotkało właśnie nas...
www.keiner-mehr-da.blog.onet.pl

Offline

 

#15 2007-07-30 16:35:04

Lady Arwenusia

spity robaczek

Re: Coś niecoś o Arysi

JA CZASEM nosze;)


Ciapciowata małolata z piekla rodem to ARWENUŚ;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder https://www.ehotelsreviews.com/