Ogłoszenie

Proszę NIE wybierać nicka z POLSKIMI znakami- osoba posiadająca w nicku znaki polskie nie może pisać na " czacie" !! KLIKNIJ na Nightwood w menu aby dołączyć do hodowli smoków

#1 2007-07-28 21:58:03

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Moje smoczyska ^^

A więc tak xP :
Godram- 1 smok jakiego stworzyłam, chociaż nie wiem czemu nie jest najstarszym moim smokiem xP ma 106 poziom jak narazie, a jego żywioł to umysł ;>

Guana- to już jej trzecie imię xP na początku nazywała się Shemi a później Rhea (księżyc jednej z planet naszego układu słonecznego) ma narazie 107 poziom i jest smoczycą powietrza ;>

Ganimedes- wcześniej Thorn, ale doszłam do wniosku, że to głupie xP jest najlepszym moim smokiem ;> jego żywioł to dusza, ma poziom 107 ;>

Shilla- smoczyca ognia... jako jedyna jak narazie nie pokonała devy xP ale bardzo ją lubie ;> jest najmłodsza ^^ ma 104 lvl ;>

Fobos- wcześniej Glaedr ;> smok światła, jestem fanką "eragona" więc stąd to wcześniejsze imię ;> bardzo często mnie zaskakuje ;> jest bardzo walecznym smokiem ^^

To na tyle ^^


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#2 2007-10-25 18:44:23

18534

Moderator

Re: Moje smoczyska ^^

fajne, fajne smoczki


mnwahahahahhahahahaha xD co się gapisz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue ЌуПагОи Białogóra hotel Szynszylek.pl skup interwencyjny zbóż