Ogłoszenie

Proszę NIE wybierać nicka z POLSKIMI znakami- osoba posiadająca w nicku znaki polskie nie może pisać na " czacie" !! KLIKNIJ na Nightwood w menu aby dołączyć do hodowli smoków

#1 2007-07-28 11:24:22

Iuventas

Jedyna inteligentna w stadzie Dzieci Neo...

Moi ulubieni moderatorzy.

Iceangel - dawno jej nie było. Na pozór bardzo groźna, ale przy bliższym poznaniu zyskuje. Koszomaniaczka, zupełnie jak ja. Zawsze pomaga mi na GG. I specjalne buziaki od Oleńki dla Oleńki

Drago_mira - miła osoba, zawsze odpowie na PW.

Cedricka nie lubię, czemu? Bo czasem banuje bez powodu.

Offline

 

#2 2007-07-28 16:15:52

Bellatrix

Moderator

Re: Moi ulubieni moderatorzy.

Pech jest fajna! xDD

Offline

 

#3 2007-07-28 16:40:02

Shadow Dragon

Taki kochany człek z krainy zwanej przez starożytnych Nightwoodowiczów domkiem dla lalek Barbie

Re: Moi ulubieni moderatorzy.

Pech jest najlepsza a Ceda lubie bo zdjął mi koszulke jak go prosiłam niestety potem weszła Pech i mi ją znowu dała xDDD

Offline

 

#4 2007-07-28 17:31:33

dragonfrajer

Mhroczna zua  ziewajaca z nudów smoczyca potrafiaca umrzec bez Nightwoodu kolejne dziecko neo

Re: Moi ulubieni moderatorzy.

Nie wiem co wy sie tak Cedricka czepiacie według mnie to najlepszy moderator.

Offline

 

#5 2007-07-28 17:49:02

Blauni

Moderator

Re: Moi ulubieni moderatorzy.

A ja nikogo jeszcze  nie znam. Od niedawna mam włączone SB. Jakiś tydzień...dwa... nie więcej


http://saphira.pl/obraz/avzimno.jpg

Offline

 

#6 2007-07-28 17:53:18

Shadow Dragon

Taki kochany człek z krainy zwanej przez starożytnych Nightwoodowiczów domkiem dla lalek Barbie

Re: Moi ulubieni moderatorzy.

Dragon no wiesz xD on Ciebie zauważa a to już są szczegóły przynajmniej na Ciebie :]

Offline

 

#7 2007-07-28 19:40:05

night_girl

dziecie neo ; ) krejzol z LIGI POZYTYWNIE ZAKRECONyCH i ogulem m.o.d.o tego forum xDD

Re: Moi ulubieni moderatorzy.

heh a ja osobiscie nie poznalam  zadnego moda... no moze tylko Pech gdzies tam ze mną gadala a tak to uwazam ze czasem niektorzy przesadzaja... ale jak to mowia " z nimi zle a bez nich gorzej" xD


Szanuj m.o.d.a swego...bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#8 2007-11-25 11:38:43

18534

Moderator

Re: Moi ulubieni moderatorzy.

Iceangel nie znam niestety jeszcze arcanię bym chciała poznać ^^ a Ced bardzo inteligentny i pełny mhroku mod ;D


mnwahahahahhahahahaha xD co się gapisz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://luban.szamba-z-certyfikatem.pl Białogóra hotel Szynszylek.pl skup interwencyjny zbóż