Ogłoszenie

Proszę NIE wybierać nicka z POLSKIMI znakami- osoba posiadająca w nicku znaki polskie nie może pisać na " czacie" !! KLIKNIJ na Nightwood w menu aby dołączyć do hodowli smoków

#1 2007-07-28 16:30:50

Shadow Dragon

Taki kochany człek z krainy zwanej przez starożytnych Nightwoodowiczów domkiem dla lalek Barbie

Shadow Dragon

Taaak xD nazywam się Maja i idę do 2 gimnazjum. Jestem powaloną fanką pottera i ludzie się dziwnie na mnie gapią kiedy cokolwiek czytam ogólnie jestem dziwna i straszna a w szkole nazywają mnie Mroczne Zombi Znad Bagna xDD taaa to już długa historia. Kocham bawić się alfabetem morsa, knuć szatańskie plany xD siedzę często w ŚM i na smokach pozatym kocham gry strategiczne i zajefajnych ludzi to tyle o mnie hahaha już dużo o mnie wiecie

Offline

 

#2 2007-07-28 16:33:10

Bellatrix

Moderator

Re: Shadow Dragon

O, będziesz miała tytuł Mroczne Zombi znad Bagna! Genialne!

Offline

 

#3 2007-07-28 16:35:01

Shadow Dragon

Taki kochany człek z krainy zwanej przez starożytnych Nightwoodowiczów domkiem dla lalek Barbie

Re: Shadow Dragon

tak już tak ale chała

Offline

 

#4 2007-07-28 16:46:38

Shadow Dragon

Taki kochany człek z krainy zwanej przez starożytnych Nightwoodowiczów domkiem dla lalek Barbie

Re: Shadow Dragon

spoko nie lubię zdradzać ludziom tajemnic

Offline

 

#5 2007-07-28 20:57:17

night_girl

dziecie neo ; ) krejzol z LIGI POZYTYWNIE ZAKRECONyCH i ogulem m.o.d.o tego forum xDD

Re: Shadow Dragon

ahahha xD swietna ksywa ..na mnie mowia kociarra albo evel_a ..(tak to dżiko wymawiaja )xD tez Horrego Parttiera czytalam xD choc wole Kod L.Da Vinci a tak poza tym witaj w klubie POZYTYWNIE ZAKRECONyCH xD


Szanuj m.o.d.a swego...bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#6 2007-07-29 19:18:08

lady

Prehistoryczno mądre Lady'owate dziecko Neo

Re: Shadow Dragon

władca neo się na was obrazi xD toż to przecie normalna rozmowa xD


Bolero nakręca Truskawki a te skaczę w Deserowy Mix Owocowy *zamrożony* I właśnie tak powstaje prechistorycznie mądre Lady'owe dziecię neo.
Zapraszam na :
www.fantasy-ridlline.blog.onet.pl
www.ziuzel28.mylog.pl

Offline

 

#7 2007-11-25 11:52:18

18534

Moderator

Re: Shadow Dragon

Bella nie lepiej MZzB ;D krócej


mnwahahahahhahahahaha xD co się gapisz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zelów zaproszenia komunijne Białogóra hotel Szynszylek.pl skup interwencyjny zbóż