Ogłoszenie

Proszę NIE wybierać nicka z POLSKIMI znakami- osoba posiadająca w nicku znaki polskie nie może pisać na " czacie" !! KLIKNIJ na Nightwood w menu aby dołączyć do hodowli smoków

#1 2007-07-30 16:27:27

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

A kiedy pierwszy raz się porządnie naj**** xP ?

Ja pamiętam jak były na noc u mnie dwie kumpele... kupiłyśmy jabola i 2 piwa xP
Miałyśmy się jakoś podzielić...
Ja miałam wypić większą część owego wina, a one po piwie i troche zaczerpnąć z tego jabola xP
Ale tak się jakoś stało, że wypiłam prawie całego, została tylko siara, a na dodatek wylałam im piwo xP
W pokoju za ścianą spał mój ojciec xD

A mi tak się chciało żygać, nawet przez kolejny cały dzień xP Fuuj...
Od tamtej pory jaboli ani rusz xP
No a mój ojciec się o wszystkim dowiedział, nawet nie miałam ochrzanu xP Właściwie to się ze mnie łachał xP


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#2 2007-07-30 21:58:58

night_girl

dziecie neo ; ) krejzol z LIGI POZYTYWNIE ZAKRECONyCH i ogulem m.o.d.o tego forum xDD

Re: A kiedy pierwszy raz się porządnie naj**** xP ?

hehe a ja mialam pierwszego odpala ...po sporej ilosci piwa i wodki i jeszcze jaboli i nalewki i wgl ... nawet nie pamietam co sie dokladnie dzialo u mojego kuzyna po 18 jak bylam ...
Abylo to tak xDD. ze ...
...nas samych zostawili starzy i pojechali na jakis koncert czy cóś...
No a my dalej oblewac 18 no i z tego co mi opowiadal ..to opowiadalam tyle glupich kawalow i robilam ...tyle glupot xDD i mimo iz byl mocno wziety to pamieta ten dzien a raczej noc xD a potem powiedzialam o 3 w nocy ze ide spac i nim on zdąrzyl cos powiedziec poszlam do pokoju i zasnelam xDD i do 13:00 spalam ...
...no mialam 12 lat ...czyli to bylo 2 lata temu xDD


uuu ale sie rozpisalam


Szanuj m.o.d.a swego...bo możesz mieć gorszego

Offline

 

#3 2007-07-30 22:15:53

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: A kiedy pierwszy raz się porządnie naj**** xP ?

No to niezle xP
Ja nie pamietam juz kiedy byla ta moja "przygoda" xD
Ale mocnej głowy to ja nie mam, chociaż ostatnio za dużo pije xP
Wczoraj piłam nawet pod szkołą xD


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#4 2007-07-31 15:51:07

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: A kiedy pierwszy raz się porządnie naj**** xP ?

A własnie przypomniało mi się jeszcze jak w sylwestra się nachlałam xP
Strasznie mi się chciało zygać ;/
Jeszcze kumpela wbiła z fajkami, ja nie palę, ale wtedy wzięłam bo nie myślałam... Nawet nie czułam jak palę xP
Zapytałam się jej czy w ogole juz skonczylam xP i zgasiłam tego peta xP
Poszłam odrazu spać i obudziłam się w ubraniu...
Kurde wtedy miało do mnie przyjść 9 osób a przyszło 2 razy tyle i się starsznie wkurzyłam bo nawet ich nie znałam ;/
No ale ktoś mi pomógł ich wygonić... nawet tego gościa nie znałam... jakiś lisek czy jakoś tak na niego mówili xP


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

#5 2007-08-11 16:25:03

Aryjka

Przechodzi przez odmóżdżanie nasz kochany dzieciaczek neo, trzymamy kciuki, 10% ukończono

Re: A kiedy pierwszy raz się porządnie naj**** xP ?

Ja jak piję, to porządnie, żeby ledwo chodzić:P
Pierwszy taki raz, to uceikłam z domu, w nocy, typowe. I poszłam do kumpeli, miałyśmy iść na dyskę, ale że niedzile to zamknięte. i piłyśmy z jej mamą- pół litra, 3 piwa i półtorej butelki szampana. Proszę się nie pytać, jak doszłam do domu wlazłam przez okno. bo nie wiem. Ani jak wyglądała potem łazienka i droga do niej...szkoda gadać...


http://www.dbp1.yoyo.pl/sygny/13.png
Jak nie zobaczę zmiany w tym 10% to zaszlachtuję!!

Offline

 

#6 2007-08-12 22:58:15

Shaiko

Szalony i pełny życia Neosik :>

Re: A kiedy pierwszy raz się porządnie naj**** xP ?

Buahahah xD
Przez okno? xD No to niezle ;>


"Grzeczny chłopiec zawsze chce wyglądać groźnie, nosi ciężkie buty i podwija spodnie, ale na głowie nie ma żadnych blizn, bo do domu biegnie gdy trzeba się bić" xP Analogsi ^^

Robaki z fifką w mordzie rlz! xP
www.koziolek.mylog.pl www.helgrind.mylog.pl ;>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Große Unterkunft zum WohlfĂźhlen wolne domki Władysławowo płyty dla rolnictwa internet krzeszów